Witam, dzisiaj ciasto, które wymyśliłam tutaj w Holandii na poczekanniu. proste, szybkie i bardzo smaczne :)
W przepisie, w składnikach, napiszę po prostu biszkopt, gdyż jak znam życie, każdy ma swój sprawdzony przepis na biszkopt. Jeśli jednak chcecie, mój przepis, dajcie znać w komentarzach ;)
A oto przepis:
biszkopt o szerokości ok 1-1,5 cm (ja upiekłam biszkopt w tortownicy i przekroiłam na pół, drugą połowę można użyć do innego ciasta)
200 g kremu orzechowego a'la Nutella
250 g serka twarogowego do chleba a'la Philadelfia
150 ml śmietaany kremówki (opcjonalnie bita śmietana w sprayu)
Wymieszać krem i serek w misce.
Biszkopt ułożyć na dnie tortownicy, wyłożyć masę i wyrównać.
Schłodzić w lodówce ok 2 godziny.
Tuż przed podaniem ubić śmietanę i chojnie udekorować śmietaną.
Pychotka!!!
Polecam :)
