niedziela, 1 czerwca 2014

Witam serdecznie

Witam!

    Zakładam tego bloga z myślą o tym, aby zamieszczać sprawdzone przeze mnie przepisy. Będą to rzeczy proste, smaczne i łatw do skopiowania. Będę się także starała, aby dania były  miarę tanie (bo po co przepłacać) i  miarę szybkie (bo wracając z prac mi si po prostu nie chce stać przy garach ;) ).
    W miarę możliwości będę załączać zdjęcia i moje pwatne triki, żeby absolutnie każdy mógł zakończyć swoje gotowanie sukcesem.
    Już dzisiaj wrzucam przepis na moje naleśniki, którym jeszcze nikt nie mógł się oprzeć :D
    I pamiętajcie: w kuchni jest dla każdego miejsce! Trzeba je tylko zająć i chcieć ;)

Nicki
    

Komentarze (0):

Prześlij komentarz

Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]

<< Strona główna