Witam serdecznie
Witam!
Zakładam tego bloga z myślą o tym, aby zamieszczać sprawdzone przeze mnie przepisy. Będą to rzeczy proste, smaczne i łatw do skopiowania. Będę się także starała, aby dania były miarę tanie (bo po co przepłacać) i miarę szybkie (bo wracając z prac mi si po prostu nie chce stać przy garach ;) ).
W miarę możliwości będę załączać zdjęcia i moje pwatne triki, żeby absolutnie każdy mógł zakończyć swoje gotowanie sukcesem.
Już dzisiaj wrzucam przepis na moje naleśniki, którym jeszcze nikt nie mógł się oprzeć :D
I pamiętajcie: w kuchni jest dla każdego miejsce! Trzeba je tylko zająć i chcieć ;)
Nicki

Komentarze (0):
Prześlij komentarz
Subskrybuj Komentarze do posta [Atom]
<< Strona główna